Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Ustájení

MOMENTÁLNĚ MÁME V HAVRANÍKÁCH PLNO, ALE URČITĚ VAŠEHO KONĚ RÁDI USTÁJÍ MOJI RODIČE V OLEKSOVICÍCH :-)
Kontakt Zdeněk Táborský tel.724842525


Nabízí:
​- BOXOVÉ ustájení v rodinné stáji, vzdušné prostory, velké zděné boxy (4x5 m), automatická napáječka a solný liz, stlaní slámou nebo pilinami, velké množství sena, přes den na pastvě (terén, lesíky, kopce), v zimě nonstop seno ve výběhu.
​Cena 5000 Kč/měsíc, v ceně každodenní místování, čištění kopyt, odvádění do výběhu, dekování, krmení 2x denně (500 Kč vojtěškové granule, řepné řízky, lněné semínko nebo vlastní krmivo).
​Březí klisna a klisna s hříbětem (do odstavu) 6000 Kč/měsíc, v ceně časté kontroly, pomoc s ohřebením, apod.
​Poníci 4000 Kč/měsíc.

-PASTEVNÍ ustájení 24/7, na pastvině přístřešek stlaný slámou, zpevněný povrch, přírodní napajedlo, nonstop seno, solný liz, možnost krmení 2x denně jádrem nebo vojtěškovými granulemi, dekování.
​Cena 4000 Kč/měsíc.
*Pastevní ustájení je pouze pro dlouhodobou spolupráci, nechci často měnit stádo.


​Pro jezdce sedlovna s posezením, na pastvině suché wc a venkovní sprcha s teplou vodou, ve stájích teprve budujeme koupelnu.
Jízdárna travnatá se skokovým materiálem, chceme se samozřejmě zlepšovat, ale nejde vše hned (kruhovka,písková jízdárna).
Krásné vyjížďky do terénu, kopečky, louky a hned vedle stáje je velký rybník, možnost plavení.
​Ustájení je vhodné pro mladé i staré koně (v boxech možno zvedání koně na kladce přes trámy), také pro koně v rekonvalescenci...Zkušenosti také se schvácenými poníky.

 

Poslední fotografie

Statistiky

Online: 1
Celkem: 59547
Měsíc: 998
Den: 40

Archiv

Kalendář
říjen / 2022

Portrét

RSS